فهرست مطالب

وام روی سند ملک چیست ؟

معمولا دریافت وام همیشه زمانبر و سخت بوده به خصوص زمانی که شما نیاز مالی شدیدی دارید.اما ما در وام افروز در سریعترین زمان ممکن بر روی اسناد قابل استناد شما وام پرداخت میکنیم. یکی از روش های راحت و سریع گرفتن وام حتی با مبالغ سنگین دریافت وام با سند مسکونی و ملکی و اداری است.در موسسه ما شما میتونید وام با سند خودرو هم دریافت کنید.

دریافت وام فوری با سند ملکی و سند مسکونی

در صورتی که شما سند ملکی و یا سند مسکونی و اداری داشته باشید میتونید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن روی سند خودتون وام فوری دریافت کنید. مبلغ وام با سند ملکی متغیر است و بستگی به ارزش ملک شما داره شما میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از ارزش گذاری روی ملک خودتون مبلغ مورد نظرتون رو دریافت کنید. دریافت وام با سند ملکی در مجموعه وام افروز در سریع ترین زمان ممکن انجام میشه و بدون نیاز به هیچ نوع ضامن و یا چک می باشد.

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

بیشتر بخوانید:جذب سرمایه گذار

 

چرا دریافت وام با سند ملکی ؟

 • با توجه به وضع بازار ملک و کم بودن خریدار ملک و شرایط سخت بانک ها برای پرداخت مانند ضامن های معتبر، داشتن حساب با کارکرد بالا، داشتن دسته چک، زمان بر بودن پرداخت وام، مراحل اداری زمان بر و طاقت فرسا، یکی از بهترین روش ها برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون گرفتن وام با سند ملکی و وام فوری میباشد که به جای فروش ملک خودتون میتونید با دریافت وام آزاد در کوتاه ترین زمان ممکن نقدینگی مورد نیاز خودتون رو تامین کنید و همچنین از ملک مسکونی خودتون استفاده کنید.همچنین شما میتونید برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون از وام طلا هم استفاده کنید.

وام با سند ملکی بدون ضامن

 • شاید در کشور ما شنیدن این جمله بدون ضامن کمی عجیب باشه معمولا در بانک ها برای پرداخت وام نیاز به ضامن های خاصی هست که پیدا کردن آن ها هم کار راحتی نیست ولی در موسسه ما پروسه انجام دریافت وام با سند مسکونی و یا ملکی و اداری شما نیاز به هیچگونه ضامن ندارید و دغدغه پیدا کردن ضامن رو ندارید. در واقع در دریافت وام با سند خانه اسناد شما ضامن شما هستند. در مجموعه وام افروز شما میتونید از ۲۰ میلیون تا ۲۰ میلیارد تومان در سریع ترین زمان ممکن وام دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:وام روی سند خودرو

 

مزایای دریافت وام روی سند ملکی

 • همان طور که گفته شد ، مبلغ وام روی سند ملکی معادل۵۰ تا ۶۰ درصد ارزش خودرو شما می‌باشد که

  گرفتن وام از بانک ها به شدت سخت و زمان بر و شرایطی طاقت فرسا دارد و برای کسانی که نیاز فوری به سرمایه دارند مناسب نیست راه دیگ برای دریافت سرمایه آزاد مورد نظرتون فروش ملکتون است ک در این شرایط بازار شاید این روش هم به نظر عاقلانه نباشد شما به جای فروش ملک خودتون میتونید وام با سند ملکی دریافت کنید و از فروش عجله ای ملکتون پرهیز کنید و همچنان از ملک استفاده کنید. همچنین با افزایش روز افزون قیمت ملک، ملک خودتون رو حفظ کردید و هم مشکل مالی خودتون رو با دریافت وام روی ملک حل کردید و جلوی ضرر خودتون رو گرفتید.

  • ملک برای خودتون باقی میمونه و عجله ای برای فروش ندارید و میتونید از ملکتون استفاده کنید.
  • با با بالارفتن روز افزون قیمت ملک جلوی ضرر خودتون رو بگیرید.
  • نیازی به داشتن هیچگونه ضامن ندارید. فقط شخص شما و داشتن سند ملکی برای دریافت وام کافی است.
  • نیازی به داشتن دسته چک ندارید.

  با مراجعه به وام افروز، کارشناسان ما درمجموعه ملک شما را بررسی و قیمت گذاری خواهند کرد. اگر مدارک و اسنادتان تکمیل باشد، قراردادی میان شما و وام افروز عقد می شود. لازم به ذکر است تمامی این قراردادها در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر وکیل انجام شده و بعد از عقد قرارداد و ضمانت گذاشتن سند، وام شما همان لحظه و فورا به حسابتان واریز می شود.

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

بیشتر بخوانید:وام سکه و طلا

 

دریافت وام با سند ملکی از بانک

 • شما میتونید با باز کردن حساب در بانک های ملت، سامان، رسالت، رفاه،  پاسارگاد و … روی سند ملکی خودتون وام دریافت کنید اما دریافت وام از این بانک ها زمان بر و پروسه طولانی دارند. معمولا برای دریافت وام با سند خانه در این بانک ها شما نیاز دارید که حسابتون تراکنش مالی بالایی داشته باشه و امتیاز منفی در بانک ها نداشته باشید امتیاز منفی میتونه شامل چک های برگشتی و یا خوش حساب نبودن باشه و برای دریافت وام از این بانک ها به غیر از سند ملکتون نیاز به ضامن های معتبر هم دارید که طبیعتا پیدا کردن این ضامن ها کار راحتی نیست.

  پروسه دریافت وام از این بانک ها معمولا از یک ماه تا ۶ ماه زمان بر هست علاوه بر اینکه شما نیاز به ضامن های معتبر و امتیاز حساب بالا دارید تا بتونید از این بانک ها وام با سند ملکی دریافت کنید. اما در دریافت وام با سند از مجموعه وام افروز شما وام کل پروسه شما در کمتر از یک الی دو روز انجام میشه و شما حتی بدون نیاز به دسته چک میتونید وام خودتون رو روی سند ملکی و مسکونی و اداری خودتون دریافت کنید.

شرایط دریافت وام روی سند ملکی

 • بر خلاف بانک ها که معمولا نیاز به ضامن های مختلف و امتیاز حساب بالا و طی شدن پروسه های طولانی برای دریافت وام هست شما میتونید در مجموعه وام افروز وام با سند ملکی بدون ضامن در کمترین زمان ممکن که معمولا کمتر از دو روز هست به هر میزان مبلغی که نیاز دارید دریافت کنید.

  شرایط دریافت وام با سند ملکی در مجموعه ما:

  • ۶ دانگ سند حتما باید به نام خودتون باشه ( در غیر این صورت میتونید به نام کسی که سند به اسم او هست وام دریافت کنید. )
  • ملک شما باید مسکونی باشه
  • مجموعه ما فقط روی سند ملک های کرج و تهران و حومه تهران پرداخت وام داره.
  • دریافت وام با سند ملکی بدون ضامن هست! ( شما نیاز به هیچگونه ضمانتی مانند چک و… ندارید )
  • سند ملک شما به نام خودتون باقی میمونه.

بیشتر بخوانید:وام سیم کارت

پروسه دریافت وام با سند ملکی

 • پروسه دریافت وام فوری در مجموعه وام افروز به صورت فوری و در کمتر از دو روز انجام میشود.تمامی کار ها در مجموعه ما و زیر نظر  وکلای با تجربه انجام میشود و باقی کار ها در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود که مشکلی در پروسه پرداخت وام وجود نداشته باشه و شما با خیال راحت بتونید وام خودتون رو دریافت کنید بدون نیاز به هیچگونه ضامن و پروسه های سخت و طولانی مانند بانک ها.

  همچنین میتونید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند.

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

وام روی سند ملکی برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که ضامن کارمند ندارند.
 • افرادی که که فرصت یا حوصله بروکراسی بانکی و طی کردن روند ادارای دریافت وام را ندارند.
 • افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند.
 • کسانی که چک کارمندی ندارند.
 • آن دسته از اشخاصی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند.
 • افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.

پرداخت وام با سند ملکی در مجموعه وام افروز در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتاٌ یک الی دو روز کاری زمان میبرد.برای اطلاع دقیق میتونید با شماره ۰۹۱۲1001537 تماس بگیرید.

برای دریافت وام با سند مسکونی یا ملکی از مجموعه وام افروز شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید. در واقع سند ملک شما ضامن شما است.

درصد سود بستگی به مبلغ درخواستی شما و شرایط شما دارد. برای اطلاع بیشتر از این مورد میتونید با شماره ۰۹۱۲1001537 تماس بگیرید.

در مجموعه ما پرداخت وام به صورت کاملا قانونی در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر موسسه ما و وکلای ما انجام میشود. هیچگونه مشکل قانونی و یا شرعی برای شما پیش نمی آید.

وام افروز

 • مجموعه وام افروز

  کلیه خدمات خود را در بخشهای ملکی و خودرویی و سیم کارت و طلا در قالب خرید و فروش و مبایع نامه رسمی و قانونی فی ما بین سر مایه گذار و سرمایه پذیران عزیز تهیه و تنظیم می گردد.که خریدار با با دو روش فروش اقساطی و یا اجاره به شرط تملیک و یا مضاربه ای از شخص فروشنده که سرمایه گذار می باشد که قبلا با هم به توافق رسیده اند منعقد می گردد و شخص خریدار یا همان سرمایه پذیر با باز پرداخت کلیه اقساط و یا اجاره به شرط تملیک و تسویه حساب کامل کلیه اسناد و مدارک در اسناد رسمی به نام ایشان انتقال می گردد و لازم به ذکر است که سود سرمایه گذار طبق نرخ بنکداری طلا و سکه که 7 درصد اعلام گردیده محاسبه می شود و کارمزد مجموعه وام افروز طبق توافق طرفین و رضایت مندی طرفین معامله دریافت خواهد شد.ما در کلیه مراحل در کنار شما سروران گرام خواهیم بود.